Hizmetlerimiz

Danışmanlık Hizmetleri

Öncelikli olarak Amazon, ETSY, Walmart, Ebay gibi pazar yerlerine ilave olarak Avrupa ve Rusya'da bulunan tüm pazar yerlerinde danışmanlık hizmeti vermeyi hedefliyoruz. 

Danışmanlık kapsamında mağazalarınızın ele alınıp yönetilmesinden ziyade belirlediğimiz program dahilinde iş süreçlerinizi ve pazar yerlerinizdeki durumunuz, rakipleriniz, ürünlerinize göre ilgili ülkelerin ihracat-ithalat verileri ile birlikte analiz ediyoruz ve sizlere bu kapsamda detaylı ve kapsamlı bir eğitim veriyoruz.  Danışmanlık hizmetlerimiz aylık olarak ortalama 20 saatlik bire bir yada kurumsal firmanız için grup eğitimi şeklinde alabilirsiniz. Danışmanlık hizmetlerine ilişkin ödeme yapmak yada danışmanlık hizmetini seçmek isterseniz aşağıdaki butonu tıklayabilirsiniz.  Danışmanlık hizmeti kapsamında hesap yönetimini bizler yapmıyoruz. Hesaba ilişkin yapılması gerekenleri adım adım sizlere gösteriyor ve canlı dersler eşliğinde öğretiyoruz.

 

Danışmanlık Hizmetleri

 

Video Dersler

Canlı bire bir derslerimize ilave olarak önceden hazırlanmış olan video ders içeriklerimizi gerek eğitmenlerimiz aracılığı ile udemy platfromuna gerek se kendi sitemizde yayına açıyoruz.  

 

Video Eğitimler

 

Udemy Eğitimler

 

Ortaklık Hizmetleri

Spesifik alanlarda elde ettiğimiz know-how'umuzu sizin ürünleriniz ile birleştiriyor ve analizler sonucunda elde ettiğimiz ülkelere ve pazar yerlerine ihracat süreçlerimizi birlikte yönetiyoruz. Yapılacak kurumsal anlaşmalar ile ortaklık yapımızı şekillendiriyoruz ve ilgili pazar yerlerine giriş yapıyoruz. Hesap yönetimini bu hizmet ile birlikte biz devralıyoruz. Hizmete ilişkin detaylar için telefon yada whatsapp ile irtibat kurabilir yada aşağıda bulunan formu doldurabilirsiniz. 

 

Hesap Yönetimi

Yönetilen listing sayısı, ppc reklam kampanya yönetimi, ürün bulma ve listinglerin oluşturulması, rekabet analizi, pazar analizi, raporlama ve hesap sağlığı gibi amazonda bulunan tüm detayları sizler için düşünüyor ve gereğini yerine getiriyoruz. İş modelinize ve yönettiğiniz hesaba ilişkin olarak fiyat teklifi almak için lütfen irtibat kurunuz.

 

Whatsapp

 

Telefon

 

 

{formbuilder:22804}